BoB Clan

Wolfenstein

IndeksPortalRejestracjaZaloguj

Share | 

Zmiana adresu IP.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
h2o
Admin
Admin

Liczba postów : 138

PisanieTemat: Zmiana adresu IP.   Nie Gru 01, 2013 3:50 am

Witajcie!
           W tym poradniku zajmę się programami, które umożliwiają nam zmianę naszego adresu IP, a co za tym idzie, jeżeli zostaniecie nie słusznie zbanowali, możecie wciąż grać!

1.Private Tunnel

Program ten możemy ściągnąć bezpłatnie ze strony producenta: https://www.privatetunnel.com/
Aby skorzystać z tego programu, musimy zarejestrować się na stronie głównej a następnie pobrać plik instalacyjny. Podczas okresu próbnego mamy 100 Mb danych do wykorzystania.
Możemy korzystać z 6 adresów IP. 4 z nich są adresami europejskimi, dlatego przy grze właśnie na takim IP, odczuwać będziemy tylko nie wielkiego laga.
Plusem programu jest to, że możemy założyć tyle darmowych kont, ile mamy adresów e-mail. Osobiście ten program przypadł mi najbardziej do gustu i to jego najczęściej używam.
Warto nadmienić, że jeżeli podczas gry skończy wam się limit transferu, dopóki nie wyjdziecie z serwera wasze IP nie zmieni się, co oznacza, że będziecie mogli dalej grac Wink

2.Cyberghosts

Link do pobrania i więcej informacji możecie znaleść na: http://cyberghostvpn.com/
Ten program jest przeznaczony do bardziej zaawansowanych użytkowników, aczkolwiek jego obsługa nie jest bardzo wymagającą.
Rejestrując nasze darmowe konto mamy możliwość korzystania z tylko nielicznych adresów IP, przede wszystkim zlokalizowanych w Polsce.
Po przejściu na płatną wersję mamy do wyboru duży szereg adresów IP z przeróżnych części świata.
Program ten nie przypadł mi osobiście do gustu, jednakże może Wam bardziej spodoba się, niż mi.

Ps. Jeżeli korzystacie z jakiś innych programów tego typu, napiszcie ich nazwy i powiedzcie, czy spełniają swoją role należycie.
Powrót do góry Go down

Zmiana adresu IP.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiana szablonu otoczenia z Promienia Heliosa [PL]
» Hero Zero
» Nowa zmiana dotycząca punktów karmy!
» Jak zmienić specjalizację konia?
» Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]